🎧 Lukáš Janků 🤪 🦠

Závody —> Rok 2016 —> Běh za sedmizubým hřebenem — 1. 5. 2016

Jak mi to bude běžet, byla po sobotním závodě KPŽ velká otázka. Nakonec jsem to hned po startu celkem napálil, tak jsem se holt smířil s tím, že tohle tempo budu muset udržet. Běžel jsem většinu závodu na 5. nebo 6. místě, ale stoupání na boskovický hrad pro mě už bylo smrtící a šla přese mě skupinka běžící kousek za mnou. I přesto se mi povedlo příliš neztratit a doběhl jsem 12., čímž jsem o jednu pozici překonal zatím nejlepší výsledek z roku 2013. Navíc jsem s borcama skončil 3. v závodě týmů.
Všechno tedy vyšlo parádně, až na malý detail - asi 3 kilometry před cílem mi do boty spadl kamínek, který tam nakonec udělal moc hezký rudý puchýř. Snad se to během týdne spraví a budu fit!

Místo:Boskovice